REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE


Varianty reportážního focení. Vztahují se na focení koncertů, maturitních či jiných plesů a dalších společenských událostí. Ke 2 uvedeným variantám je možno volit doplňkové služby. Podrobný popis najdete níže.
report MINI 2 hodiny focení, min. 150 upravených fotografií na DVD, soukromá webová galerie z události 3.000,-Kč
focení koncertu, společenské akce, maturitního plesu, atd.
report STANDARD 4 hodiny focení, min. 280 upravených fotografií na DVD, soukromá webová galerie z události 4.100,-Kč
rozsáhlejší fotoreport společenské akce, maturitního plesu, atd.
focení NAVÍC každá další hodina navíc nad rámec uvedených ve variantách, min dalších 70 upravených fotografií navíc 700,-Kč
vyvolání fotografií 10/15: 15Kč, 13/19: 25Kč,  15/23: 35Kč,  20/30: 65Kč,  30/45: 200Kč,  40/60: 450Kč,  50/75: 700Kč,  60/90: 900Kč
DOPRAVA Bruntál: 200, Opava: 200Kč, Ostrava: 400Kč, jinam: dle dohody
Fotokoutek přenosný ateliér: studiové záblesky, pozadí, deštníkové softboxy 400,-Kč
plátna pro výběr pozadí: krémové, šedé, béžové, černé, tmavě modré, hnědé, červené, zelené, bílé

 

Většina výše uvedených společenských událostí se odehrává v prostorách s velmi nevhodným osvětlením a pro fotografování jsou tak kladeny velmi vysoké požadavky na technické vybavení fotografa. Neméně důležitá je pak zkušenost fotografa po stránce reportážní.

Na fotografiích tohoto typu se snažím o co nejvěrnější zachycení atmosféry reportované události tak, abyste ji ve vzpomínkách mohli zažívat znovu a znovu. S fotografováním mám značné zkušenosti a mohu ručit za to, že fotografie uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Žádné rozmazané barevně nezajímavé fotografie. Žádné uřezané části hlav atd. Při fotografování kladu důraz na perfektní kompozici, vyváženou expozici a striktní ostrost. Při práci mi pomáhá nejvýkonnější a výhradně profesionální fototechnika.

Zakázkově jsem fotografoval reporty např. pro společnosti, jakými jsou Native PR , Guarant International apod.

Pečlivě vybrané fotografie obdržíte na spoelčném CD/DVD nosiči a také formou odkazu pro stažení z Internetu optimalizované pro tisk ve vysokém rozlišení a také pro prohlížení na FullHD oprazovce. Úpravy fotografií zahrnují vhodné ořezy, úpravu kontrastu, barevné tónování, čb, sépie, retuš, doostření. Dále bude k dispozici na přání soukromá webová fotogalerie se všemi upravenými záběry. Neupravené nepovedené fotografie se neposkytují!!!

Ke každé variantě si lze samozřejmě vybrat k vyvolání papírové fotografie.

Doba předání celé hotové zakázky se pohybuje obvykle do jednoho týdne.