REFERENCE


V rámci zvyšování kvality služeb zde můžete vyjádřit svůj názor formou příspěvku. Děkuji za Vaše náměty a hodnocení…


There are 106 comments

 1. Klára Marková

  Marek je výborný fotograf. Zachytil dokonale každý moment naší svatby a my tak máme krásné vzpomínky. Děkujeme 🙂

 2. michaela benesova

  Marka mužů vřele jen doporučit skvělý fotograf se skvělým přístupem k jeho práci. Velmi profesionální a sympatický. Jeho práce je opravdu skvělá, Marek je spolehlivý a vždy vyjde vstříc. Fotograf kterého si přeje každý, využily jsme jeho služby už několikrát a určitě v životě ještě využijeme při vzácných chvílích ❤takže pokud hledáte skvělého fotografa tak už nehledejte tenhle je ten pravý 👍☺

 3. Romana Gašperáková

  Nádherné a dokonalé fotky. Markův skvělý a profesionální přístup nás “nutí ” si ho zvát na focení zas a znovu ❤ Vřele doporučuji.

 4. Jaromír Hudeček

  Za nás krásně strávený čas. Rodinné focení s 3 letým klukem kterého pan Marek dokázal skvěle zapojit a nabudit. Fotky tomu také odpovídají, jsou super. Moc děkujeme a rádi za rok za dva opět využijeme jeho služeb 🙂

 5. Maruška a Lukáš

  Marek byla ta nejlepší volba pro svatebního fotografa. Bylo fajn mít na svatbě fotografa, který splyne s davem a nepostřehnete, že Vás fotí a zachytí ty nejkrásnější vzpomínky.
  Focení bylo přátelské, profesionální ale i zábavné.
  Fotky krásné, velká spokojenost.
  Za nás rozhodně doporučejeme 🙂

 6. Martin Litner

  S prací pana Marka při focení rodinné oslavy jsme byli velice spokojeni. Velice oceňujeme iniciativu a nápady pana fotografa.

 7. Marcela,Honza a Maruška

  Pan Marek je nejlepší fotograf jakého jsme si mohli přát. Fotil nám svatbu 2018 a také teď naši dcerku 2022. Jsme neskutečně spokojeni a nadšeni, jak z nádherných fotek, skvělých nápadů pana fotografa a i jeho přístupu. My jsme z Jeseníku, a i tak velice rádi dojedeme zase na nějaké focení do Krnova.

 8. Kateřina a Marek

  Focení s Markem Bogáčem bylo v průběhu celého svatebního dne na pohodu, vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou a výstupem jsou krásné fotografie. Děkujeme

 9. Katka a Václav

  Vzhledem k tomu, že nám celou svatbu pršela hromada, ale fakt hromada štěstí, tak jsem už od rána měla hrůzu, jak to s těmi fotkami zvládneme. Pan fotograf, ale překvapil, deště se vůbec nebál, naopak. Myslím, že si to společně s námi užil a ten výsledek je úžasný! Jsme moc rádi, že jsme si ho vybrali jako svatebního fotografa 🙂 Doporučuji!

 10. Iveta a Jakub

  Manžel se nerad fotí. Tak jsem se bála. Pan fotograf M. Bogáč byla
  ale naprosto úžasný. Focení jsme si báječně užili a budeme na ně rádi vzpomínat.
  Fotky jsou nádherné. Byl oříšek vybrat na vytištění.
  Komunikace bez jediného zádrhelu.
  1000% doporučuji, šla bych do toho zas.

 11. Lenka Durajová

  Děkuji moc p. Bogáčovi za úžasné zachycené chvíle mých děti. Můžu jen doporučit 👍 a to vřelé 😀. Je to moc příjemný pán, který opravdu dává do toho sebe. Baví ho to a má radost z povedeného snímků, kde to dá i najevo. Mám nádhernou vspominku na toto krásné období, kde se nám narodilo miminko a díky p. Bogáčovi se nám tento moment bude pýšit i na stěnách. Velice lituji, že jsme ho neměli na svatbě.
  Moc děkuji pane Marku 👍. Jsem moc ráda, že jsme si našli fotografa 🌷

 12. Marta Kročilová

  S p. Bogáčem jsme fotili již po druhé a opět spokojenost. Profesionalita, parádní přístup k dětem, fotky úžasné. Děkujeme.

 13. Kateřina Blaťáková

  S panem Bogáčem jsme absolvovali první rodinné focení. Musím ocenit profesionální, přátelský a vstřícný přístup. Dalo se domluvit na čemkoliv. Vše doprovázel smích a příjemná atmosféra. Moc vám pane Bogáč ještě jednou děkujeme a všem vřele doporučujeme.

 14. Nadšení a spokojení - BEA a FILIP

  Marek Bogáč je prostě třída! Udělal nám kouzelné novomanželské fotky i přes to, že jsme fotogeničtí jako elektrická zásuvka 🙂 A nejen to. Perfektně zachytil atmosféru celé svatby. Štěstí, očekávání, radost, překvapení. Všechny svatební emoce přesně dostal do fotek. Děkujeme mu za to. Sláva tomu veselému chlapíkovi s foťákem na krku!

 15. Katka a Michal

  Naše již šesté focení s Markem, které bylo opět velmi příjemné a výsledkem jsou krásné rodinné fotky s naším tříletým rošťákem a novorozeným prckem… Focení s dětmi není vždy snadné, ale Marek to zvládl opravdu na jedničku, těšíme se na další setkání 😉

 16. Michaela Svobodová

  Úžasný Pan fotograf. Vysoce profesionální a příjemný.

  Jelikož se nerada fotím, měla jsem z focení obavy. Avšak s panem Bogáčem bylo vše super a uvolněné. Fotografie byly nádherné.

  Moc děkujeme za krásné fotografie a milý přístup. Všem můžeme jen doporučit! 🙂

  Míša a Martin

 17. Irena Muroňová

  Marku, moc děkujeme za krásné fotky. Naše již tradiční každoroční focení u tebe je pro nás samozřejmostí. Výsledek je vždy perfektní. .

 18. Kristýna Křeček Zahradníková

  Chtěli bychom moc poděkovat panu Bogáčovi za úžasné fotografie, skvělou atmosféru při focení a super servis. Opravdu jsme si to opět s holkama užily. Moc děkujeme a můžeme jen a jen doporučit a těšit se na další focení. KTTT

 19. Anna

  Děkujeme moc za krásné focení. Fotečky jsou moc pěkné. Za ochotu, vstřícnost a příjemnou atmosféru. Jsme velmi spokojeni. Doporučuji Vás dalším co se chtějí fotit. Anna, Robin, Esterka, Šimon a dva čtyřnohý chlupáči.

 20. Alena A Petr

  Marku, děkujeme moc za úžasné svatební fotečky. Jsi opravdu skvělý fotograf a budeme tě všude jen doporučovat. Jsi člověk, který opravdu umí dělat svou práci a výsledky jsou dokonalé. Ještě jednou moc děkujeme 🙂 Alena a Petr

 21. Lenka a Jirka

  Focení s Markem je jedním slovem zážitek. Díky jeho umění a vytvoření příjemné atmosfery při focení vznikly opravdu nádherné snímky, které zachytily celý náš svatební den v těch nejmenších detailech. Moc Ti za to děkujeme.

 22. Markéta, Michal a Emma

  Moc děkujeme p. Bogáčovi za úžasné fotky a skvěle strávené chvíle při focení v jeho ateliéru. Z fotek byla nadšená celá rodina. Pozitivní člověk s profesionálním přístupem. Byli jsme maximálně spokojeni a nyní víme, kam budeme chodit na každé focení. Můžeme jen doporučit!!! Ještě jednou, moc děkujeme. Těšíme se na další focení,které plánujeme na Vánoce.

 23. MÍŠA,ROMAN,LENKA,PEPA A LEA

  Pana Bogáče můžeme doporučit všem na 100% focení bylo příjemné,přátelské a profesionální.Fotky byly naprosto perfektní a celá rodina maximálně spokojená.Děkujeme moc

 24. renata

  Perfektní člověk, krásné fotky a svatebčané díky jeho přístupu a vystupování vpohodě zvládly i takové ty ,,třídní fotky,, a ještě nám pana fotografa chválili…Jednoznačně doporučujeme.

 25. Honza a kočičky

  Ráda bych poděkovala za nádherné fotky svého syna. Téměř tříhodinovým focením vznikly fotky, které nás velmi překvapily a jsme z nich nadšení. Také focení s kočičkami nebylo jednoduché, ale fotečky se povedli a jsou úžasné. Moc děkujeme a určitě se opět ozveme. 🙂

 26. Juchelkovi

  p. Bogáč fotil naši svatbu a musím napsat, že je nejen skvělý fotograf, ale taky fajn člověk :). Focení jsme si moc užili. Čas uběhl neskutečně rychle (ostatně jako celý svatební den 🙂 ), a tak jsem ráda, že nám zůstaly na památku nádherné fotky. p. Bogáče můžu všema deseti doporučit 🙂

 27. Manželé Hrabovští

  Mari, nemáme slov, úžasná práce. Krásné těhotenské fotečky a tvůj přístup je jedinečný. Jsme naprosto spokojení. Určitě se zase ozveme. Klobouk dolů…

 28. Zdenka;Kristýnka;Karolínka 😉

  Milý pane Marku chtěli bychom Vám poděkovat za krasné focení a uzasné fotečky ,Váš přístup je profesionální 100%a uzasně se s Vami spolupracuje.Vřele doporučuji Všem!!!!!

 29. Petra + Jakub + Achi

  Moc děkujeme za krásné fotky pořízené v pohodové atmosféře. Jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme…

 30. Janča&Peťa&Baru

  Perfektní 🙂 Děkujeme moc a určitě přijdeme zase, maximální spokojenost 🙂

 31. Petra a Aleš

  Dobrý den,
  ještě jednou děkujeme za nádherné fotky. Celé focení probíhalo v pohodové a příjemné atmosféře. Je znát, že to s dětmi umíte. Jsme nadmíru spokojeni a toto, již druhé focení, určitě nebylo poslední.
  Velké díky

 32. Daniela

  Moc děkujeme za krásné fotky. Celé foceni probíhalo s úžasnou atmosférou. Krásně zvládl nafotit roční dvojčátka co neposedi. Patří Vám velké díky.

 33. Kittnerovi

  Moc děkujeme za krásne fotky s našim synem. S focením jsme byli moc spokojeni, probíhalo v pohodové atmosféře.Ješte jednou moc díky

 34. Eva a Petr Mažgutovi

  Děkujeme panu Bogáčovi nejen za pěkné svatební fotky, ale i za i za příjemné focení. Pan Marek byl ochotný a trpělivý, zbavil nás nervozity a my jsme měli pocit, že nás fotí kamarád. Moc děkujeme a těšíme se na další focení s Vámi.
  Eva a Petr

 35. Georgiadisovi

  S panem Bogáčem jsme byli velmi spokojeni (ochota,přístup a profesionalita) . Máme krásné fotky s naším synem. Všem vřele doporučujeme a tešíme se na další spolupráci. Georgiadisovi

 36. Hromádkovi

  Marku, DĚKUJEME za krásné zvěčnění našeho dne v podobě nádherných fotek!!! Třemi slovy bychom to shrnuli: profesionalita, přátelský přístup a skvělá spolupráce.
  Fotky jsou prostě úžasné a budeme všem doporučovat.
  Ať se nadále daří a spoustu dalších spokojených klientů.
  Zdraví Markéta a Matěj

 37. Šárka Rudzinski

  Focení u pana Marka bylo velice příjemné, pohodové a uvolněné. Fotky jsou krásné, velká spokojenost!
  Chválím, chválím, chválím a doporučuji! 😀

 38. Svitákovi

  Nádherné svatební fotky ve špičkové kvalitě, které předčili naše očekávání.
  Marek Bogáč je skvělý fotograf i člověk. Vážíme si jeho úsilí které do našich fotek vložil, protože až se za nějaký čas na fotky podíváme, zjistíme jak nádherný náš den byl, a to i díky právě Markovi. Děkujeme a přejeme úspěch i vytrvalost v jeho práci.

 39. Katka a Michal

  Svatba – těhotenské bříško – novorozené miminko – i jednoletý rošťák… čtyři focení, pokaždé jiná příležitost, jiné podmínky, jiná situace, ale VŽDY to byla moc příjemná spolupráce a výsledek parádní…máme krásné vzpomínky. Vřele doporučujeme a mockrát děkujeme, neviděli jsme se určitě naposledy 😉

 40. Kateřina a Petr Gončárovi

  Velmi děkujeme za opravdu krásné svatební fotky, které se všem se moc líbily a chválili nám, jakého máme šikovného pana fotografa. Děkujeme také za Vaši trpělivost a skvělou organizaci při focení. Byli jsme maximálně spokojeni! Doufáme, že ještě někdy budeme mít příležitost se s Vámi setkat.

 41. Darina a Lukáš Stašovi

  Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za nádherné fotky 🙂 Využili jsme Vaše služby při našem nejkrásnějším dni a to Svatbě a teď naposledy jste nám vytvořil krásnou vzpomínku na těhotenství. Focení s Vámi probíhá vždy s velmi příjemnou atmosférou, člověk i zapomene, že se fotí 🙂 Doporučuji Vás kudy chodím 🙂 Ještě jednou moc děkujeme a určitě budeme Vaše služby nadále využívat 🙂

 42. Zuzana and Manuel

  Máro díky moc, super fotky, paradní spolupráce. Vřele doporučuji.

 43. Irča a Honza Muroňovi

  Moc rádi bychom ti Marku touto cestou poděkovali za profesionální práci, nádherné fotky, trpělivost při focení a pohodovou atmosféru, kterou dokážeš navodit. Fotíme se u tebe každý rok, vždy velká spokojenost. Při focení dětí, jak víme, ty jsou neposedné, neposlechnou, jak si sednout a kam se dívat a ty je vždy dokážeš úžasně zachytit a doslova vykouzlit nádherné fotky. Focení u tebe nebylo první a určitě ani poslední. Jen tak dál.

 44. "Nesvatbovi"

  Focení s panem Markem Bogáčem, je zážitkem. Marek má dar sejmout trému, rychle pracovat a s překrásným výsledkem. Velmi pěkně děkujeme.

 45. Beáta a Ondra

  Moc děkujeme za krásné profesionální fotečky naší 7-měsíční holčičky, celkový pohodový průběh focení i rychlost, s jakou byly upravené fotky dodány. Při focení tak malých dětí je náročné zachytit jejich usměvavou tvář, ale pan fotograf to skvěle zvládl. Byli jsme moc spokojeni a určitě doporučujeme dál.

 46. Sylvie a Martin

  Za vše mnohokrát děkujeme! Zvláště za přátelský přístup a nápadité zachycení našeho svatebního dne. Fotky jsou nejen velice profesionální, ale jedním slovem nádherné, všem se moc líbily. Spolupráce byla skvělá, a doufáme, že se setkáme u dalšího focení. Můžeme 100% doporučit!

 47. Kristyna a Tomas

  Dekujeme Vam moc za profesionalni pristup a uzasne fotecky.Pan fotograf je skvely,citili jsme pohodove a taky to je videt na foteckach:-)Muzeme Vas jen a jen doporucit.Jeste jednou dekujeme a tesime se na dalsi foceni.

 48. Šárka a Ruda Urbanští

  Chtěli bychom velice poděkovat panu fotografovi za příjemné focení naší svatby,za profesionální přístup a výsledné luxusní fotografie a dvd,které nám ten náš významný den budou krásně připomínat. Určitě Vás všem doporučíme. Děkujeme

 49. Anny a Jirka

  Moc moc moc bychom chtěli poděkovat za svatební fotky, přístup a spolehlivost… Focení bylo skvělé, pan fotograf má spoustu nápadů (až novomanželům dochází energie :-D) a výsledné fotografie byly ještě lepší… Opravdu ještě jednou mockrát děkujeme a pokud někdo zvažuje focení – Marka určitě doporučujeme!!

 50. Ivanka a Míša

  Příjemná spolupráce, pohodové a přátelské focení a hlavně krásný výsledek svatebních fotek. Byli jsme velice spokojeni. Pan Bogáč je vynikající fotograf a moc bychom mu chtěli poděkovat za tak krásné zachycení okamžiků v náš den D. Určitě se na pana Bogáče ještě obrátíme. Můžeme jen a jen doporučit.

 51. Veronika Tkáčová

  Marku, můžu tě jen doporučit. Focení bylo super, a fotky nemají chybu.. Myslím že jsme se s tebou nefotili naposledy.

 52. Aneta Šebelová

  Marku: chtěla bych Vám poděkovat za Váš čas a zvolené místo focení. Focení bylo velice příjemné, ztráta nervozity, zachycení krásných momentů mé dcery, která ze začátku byla plačtivá, ale nakonec jsme zvládli neskutečné 🙂 . Ještě jednou děkuji a doporučuji mnoha dalším a určitě se těším na další shledání!

 53. Dana a František Divišovi

  MAXIMÁLNÍ spokojenost jak s profesionálním provedením fotek, tak s příjemým přístupem – jsi prostě člověk na svém místě Marku!!! 😉
  Velké díky za perfektní zvěčnění našich nejkrásněších etap života – ať už prostřednictvím “těhu”, nebo svatebních fotografií. Určitě příjdeme zase!!! 🙂
  Danka a Fanda

 54. Zuzana a Honzíci

  Moc děkujeme za příjemné focení a krásné fotky!!! Již podruhé jsme se u Vás fotili a naprostá spokojenost!!!A určitě to nebylo naposledy!!!Děkujeme

 55. Hanka a Pavel

  Moc děkujeme za krásné svatební fotky, které se velice líbily a hlavně potěšily. Největší problém nám dělalo vybrat fotky na tisk, protože se nám líbily všechny. Jak paní Bogáčová, tak pan Bogáč jsou velice milí, ochotní a hlavně během focení panuje přátelská a pohodová atmosféra a člověk se pak cítí uvolněně. Dodání fotek bylo opravdu rychlé. Spíše jsme my nestíhali vybrat fotky na tisk 🙂 Mohu jen a jen doporučit. Určitě to nebylo naše poslední focení.

 56. Nikola

  V prvni radě chceme velice poděkovat za nádherné fotografie 🙂 Pan Marek je moc mily, šikovný a ochotný , absolvovali jsme již třetí foceni a ani omylem ne posledni. 😉 jsme opět velice spokojeni jak přístupem, tak profesionalitou. Proste PAN fotograf 🙂

 57. DARINA A DALIBOR

  P. Bogáč, chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za profesionální přístup a překrásné fotky. Udělaly nám velkou radost. Celá rodina si Vás moc pochvalovala. Jste moc milý člověk a úplně jste zapadl do naší rodiny:-) Děkujeme za krásný den a hezkou památku. Budeme se těšit na spolupráci příště. Darina a Dalibor Kramerovi

 58. Michaela a Pavel

  Fotili jsme se již podruhé u pana Bogáče a vždy super. Pan Bogáč je milý, příjemný, přátelský, trpělivý, velice ochotný a hlavně dokáže perfektně rozptýlit své nervózní zákazníky tak, že ani nepostřehnou, že je fotí ;-). Vřele doporučujeme a velmi chválíme :-).

 59. Petr a Jana

  Oceňujeme skvělou komunikaci a pohodový přístup. Děkujeme za krásné svatebni fotky. Můžeme jen a jen doporučit.

 60. Kamlia a Zdeněk Sedlákovi

  Moc moc děkujeme za krásné fotečky naší rodinnky. Focení bylo pohodové, . A i když u tak malého prcka (1 měsíců) a (2leteho prcka )není možné předvídat jeho náladu, z fotek je jasné, že se zadařilo..nálada u focení byla super…no prostě fotečky moc krasne a tesime se moc na další foceni s vámi . doporučujeme všem

 61. Terinka a Jiřík Židkovi

  Pane Bogáč moc moc moc děkujeme za svatební fotografie 🙂 jsme velmi spokojeni.Průběh focení byl přirozený a fotky nádherné.Určitě to nebylo naposledy co využijeme Vašich služeb 🙂 Děkujeme

 62. Kateřina a Lukáš Hammerovi

  Děkujeme, že jste nafotil náš svatební den. I když se oba neradi fotíme, tak z fotek jsme nadšení! všichni si velice pochvalovali váš profesionální a lidský přístup. Musíme ocenit i vaši rychlost dodání fotek (to se opravdu jen tak nevidí:-) )

  Ještě jednou moc děkujeme a vřele všem doporučujeme!

  Katka a Lukáš

 63. Šárka a David Mužní

  Marku, velice děkujeme za nádherné svatební foto…byla to velice příjemná spolupráce a Váš profesionální přístup byl jedničku. My i naši svatební hosté byli velmi spokojeni!! Určitě se brzy zase uvidíme…např. u rodinného focení…DÍKY MOC!!! 🙂

 64. Šárka

  Marku:byli jsme moc spokojení.Jste úžásný fotograf.Dcera byla strašně spokojena,říkala i o vás ve školce:-D Jak jste jí rozesmal:-D A mi noc taky budeme vás všude doporučovat…Maxxx spokojenost ..A krásné fotky.Rodina Střílková

 65. Simona a Sárinka

  Zdravím….. jsem velice spokojena s Vaši prací. Fotky jsou překrásné opravdu. Určitě Vaše focení po této zkušenosti doporučím. Ještě jedno díky. 🙂

 66. Lucie Syslová

  Dobrý den,

  moc a moc děkujeme za nádherné fotečky.
  Když tady pročítám Ty komentáře tak nevím co více dodat vše již bylo řečeno. Jste úžasný a mi se alespoň po rodině a známých můžeme Vaší prací chlubit.
  Děkujeme určitě zase dorazíme
  Syslovi

 67. Barbora A Patrik

  Moc děkujeme za nádherné fotky. Příjemný, profesionální přístup. I když jsem z focení měla obavy a byla nervozní tak díky panu Markovi jsem se dokázala uvolnit a fotky se velice povedli. Ještě jednou moc děkujeme za zvěčnění našeho dne D. 🙂 Barbora a Patrik Salzmanovi

 68. Marie Běláčková

  Moc pohodový pán fotograf.Fotky krásné.Byly jsme spokojeny.Krásně prožité odpoledne.Doporučuji.

 69. Věra a Marek Wdówkovi

  Pane Marku,
  Vaše focení jsme si užili bez zábran a ostychu :-). Fotky jsou nádherné! Všem, a hlavně nám se moc líbí. Díky tomu máme krásnou vzpomínku na náš DEN. Některé fotky jsou opravdu umělecké, Cvilín je kouzelné místo.
  Děkujeme a určitě doporučujeme ostatním!

 70. Tereza Muroňová a Tomáš Muroň

  Milý pane Bogáč, chtěli bychom Vám poděkovat za moc krásné fotky, Jsme velice spokojení s Vaší ochotou, spolupráci a vstřícnosti:-) Spolupráce s Vámi byla příjemná.. Moooc moooc děkujeme rodinka Muroňová:-)

 71. Pavla+Petr+Petynka

  Sdělení všem a vážně upřímné !!!
  Pan Bogáč je profesionální fotograf s lidským přístupem , jeho fotky mají minulost ,přítomnost i budoucnost , jsou plné citu , něhy , detailu . Mohu-li ho tak označit , stal se naším dvorním fotografem …Provází nás od naší svatby a nyní pokračujeme s naším miminkem . Nevyužít jeho služeb , profesionality a nadání , je velikou chybou !!
  Zdravíme a děkujeme 3 x P

 72. Němčanští

  Mockrát děkujeme paní Silvii za přenádherné svatební fotografie! Byli jsme nadmíru spokojeni a už se těšíme na další spolupráci!

 73. Novomanželé Dofkovi

  Ahoj Marku.Velice by jsme ti chtěli s Vendulkou moc poděkovat za krásné fotky z našeho užasného dne.Byli jsme nadšení z tvé profesionality a také přátelského chování.Jakmile budeme chtít opět zachytit další krásné okamžiky v našem životě,nebudeme váhat a využijeme tvých služeb.
  Děkujeme
  Novomanželé Dofkovi

 74. Adámkovi

  Moc děkujeme paní Silvii za krásné fotky a za její veselý přístup. Jen jednu nevýhodu to mělo….uteklo to příliš rychle 🙂

 75. Matěj Hercig

  Marku, moc ti děkujeme za úžasné svatební fotky. Je mnoho fotografů, kteří dokážou udělat solidní foto, ale je jen málo takových, kteří dokážou vytvořit tak skvělou pracovní atmosféru, pracovat s elánem a nápady jako Ty a výsledek je nepřekonatelný. Byl to pro nás super den a ty jsi ho dokázal ještě vylepšit. Ještě jednou děkujeme a určitě to nebyla poslední spolupráce. 🙂
  Jana a Matěj Hercigovi

 76. Hlaváčková Monika

  Chtěla bych poděkovat za vše. Svatební fotografie jsou krásné a hlavně přístup a parádní skvělá domluva. Fotila Paní Bogáčová suprový přístup a hlavně super člověk. Děkujeme Hlaváčkovi 🙂

 77. Zdenka Karolínka Kristynka

  Pane Marku patříte rozhodne mezi profesionální fotografy. Fotografování u Vás bylo pro celou rodinu velice příjemným zážitkem. Fotečky jsou úžasné jsme moc spokojení. Už se těšíme na další focení.

 78. Kristýna a Vladan

  Děkujeme za krásné fotky ze svatby, jsme úplně nadšeni… 🙂

 79. Anička a Míra

  Marek patří rozhodně mezi profesionální fotografy.. jak samotnými fotkami, tak samozřejmě i vystupováním. Strávil s námi náš svatební den od brzkých hodin ranních až po pozdní odpoledne a naprosto splynul s okolím. Ocenili jsme, že nás nenutil do nějakých póz, ale zaznamenával svatbu takovou, jaká opravdu byla. Příjemně nás překvapila rychlost vyhotovení fotografií

 80. Lucie a Aleš

  Pan Marek Bogáč fotil naši svatbu,také naši nejmilejší dcerku a doufáme, že jednou bude fotit i naše vnoučata :-),moc dobře se s ním spolupracuje a je na něj 100% spolehnutí. Díky moc

 81. Josef Velička

  Dobrý den pane Marku Bogáči a paní Silvie Bogáčová,moc Vám děkuji,že jste přijal focení svatby mé dcery ikdyž to bylo narychlo.Svatbu fotila Vaše skvělá manželka Silvie a odvedla nezapomenutelnou profesionální práci.Po dobu focení paní Silvie komunikovala perfektně s lidma(skupinkami) které fotila.Moc Vám oběma děkuji za krásné fotografie:-)Kdo váhá koho oslovit aby mu udělal profesionální foto při jakékoliv příležitosti tak musí mít teď jasno,že jsou to pan Bogáč Marek a jeho paní Bogáčová Silvie.Ještě jednou děkuji.Velička Josef

 82. Ladislav a Monika

  Marka můžu doporučit jako skvělého fotografa s profesním přístupem, jeho služby jsme využili již 2x, poprvé na naší svatbě a nyní při focení mé těhotné ženy a pokaždé velká spokojenost! Vím jistě, že příště se obrátím zase na něj 🙂

 83. Klára a Radek

  Pan Bogáč je prostě a jednoduše úžasný fotograf. Fotili jsme dvakrát a pokaždé stoprocentní spokojenost, skvělá spolupráce a nádherné fotečky. Už se těšíme na další příležitost využít jeho služeb 🙂

 84. Silvie a Michal

  Marka jsme si vybrali pro focení už podruhé, tentokrát proběhlo focení v ateliéru. I když jsem měla z focení obavy, vše proběhlo díky Markovi v pohodě a v příjemné atmosféře. S fotečkami jsme velmi spokojení a těšíme se na další focení 🙂 Silva a Michal

 85. Andrea a Roman

  Pan Marek je profesionál na svém místě 🙂 Moc děkujeme za krásné fotečky našeho prcka. A také za skvělou atmosféru při focení. Fotky už zdobí náš byt 🙂

 86. Lenka Dedková

  Děkujeme panu Markovi za krásné fotečky,výsledek ÚŽASNÝ… 100% spokojenost,můžu Všem vřele doporučit .:D

 87. Zuzana Soukupová

  S prací Marka Bogáče jsme byli naprosto spokojeni, jak s komunikací před akcí, tak během celé akce/kongresu. Vždy mi vyšel ve všem vstříc, pracoval podle zadání i do toho vnesl něco svého. Fotky z kongresu, společenské akce včetně kongresu vyšly naprosto krásně. Určitě doporučuji.

 88. Vojtěch Bienek

  Fotografování u pana Bogáče bylo pro celou rodinu velice příjemným zážitkem. Neformální přístup a přirozenost uvolnily atmosféru a výsledek je naprosto úžasný.

  Rozhodně doporučuji!

  Panu Bogáčovi ještě jednou díky.

 89. Martina

  Za třídu 4.A Gymnázia Krnov vyjadřuji z fotek spokojenost a nadšení. Děkujeme za krásné fotky a vzpomínky, které jste nám zprostředkoval pomocí fotoaparátu. Za zkušenost stužkovacího večírku vřele doporučujeme. 🙂

 90. Přemek a Saška

  Marku,
  děkujeme Vám i Vaší ženě za skvělé fotky, příjemnou atmosféru při focení a velkou trpělivost s námi (hlavně s námi rodiči 🙂 ) . Z fotek jsme nejen my doslova nadšení!!! “Našeho rodinného fotografa” jsme našli a měnit už nebudeme. Ještě jednou mockrát děkujeme a těšíme se na další focení.
  Přemek, Saška, Emmička a Vinísek

 91. Renáta Hlavová

  Touto cestou bychom chtěli moc děkovat p.Marku Bogáčovi za skvělý přístup,krásné fotky a také trpělivost s dětmi,naše focení s 2letou dcerou dopadlo opravdu na jedničku…..za nás veliká spokojenost a určitě jsme toto focení neabsolvovali naposledy …děkujeme..))

 92. Petra

  Marku, děkuji za parádní fotečky a super atmosféru při focení. Byla jsem docela nervózní, ale po chvilce ze mě nervozita spadla a focení bylo opravdu bezva! Takže všem určitě doporučuji a těším se určitě na další 🙂

 93. Iveta

  Marku,
  Vaše fotky jsou naprosto úžasné! Jde vidět, že focení děláte s láskou. Díky tomu pak vznikají tak nádherné fotky.
  Náš den D byl úžasný a díky Vám zůstane nejen v našich vzpomínkách, ale také na překrásných fotkách.
  Jste opravdu moc milý člověk a profesionál.
  Moc děkujeme Iveta a Honza

 94. Lukáš+Katka+Tob

  ++ Jednoduše perfektní, máme krásné fotky a krásné vzpomínky. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme. ++ LKT ++

 95. Marie a Štěpán

  Milý Marku,
  z celého srdce bychom vám, i vaší paní chtěli mnohokrát poděkovat za zpracování svatebních fotografií. Byl to nejkrásnější den v našem životě a i díky vám na něj máme moc krásnou vzpomínku a památku. Dělejte to tak dál a dělejte svou práci srdcem, protože to jde poznat. Jste úžasní! Focení bylo uvolněné, příjemné, občas jsme o vás vůbec nevěděli a záběry byly perfektní 🙂 Můžeme jen doporučit.

 96. Dáša a Petr

  Milý Marku, děkujeme za skvělé a příjemné, již třetí, fotografování. Byli jsme velice spokojeni jak s přístupem u focení, tak s následnou rychlostí úpravy fotek a v neposlední řadě i výsledkem. Máme krásnou památku na těhotenství, svatební den, a roční narozeniny našeho syna Petříka. 🙂 Ještě jednou moc děkujeme a věřím, že to nebylo poslední focení… 🙂

 97. Kristýna Zahradníková

  Marku, moc Vám děkujeme za úžasné fotečky. Jsme z nich a ze spolupráce s Vámi pokaždé nadšeni.Opravdu jsou dokonalé a Vás můžeme jen chválit a doporučit:-)Kristýna a Tomáš

 98. Martina S

  Fotky jsou krásné, líbí se mi, celkově jsem moc spokojená a focení bylo příjemné a pohodové, takže za mně velká pochvala panu fotografovi.

 99. Jana D.

  Marku, děkuji za úžasné fotografie a možnost u Vás fotit. Jsem nadšena – a nejen já 🙂 Rozhodně doporučuji. Jana

 100. Irena Kučerová

  Dobrý den,
  ještě jednou dík za super fotky…
  Vůbec jsem nevěděla jak to bude probíhat,ale všechno bylo úplně v pohodě, žádný stres 🙂 výsledek výborný…
  jen tak dál. Díky
  Irena K.

 101. Monika

  Dobrý den,
  chtěla bych velice poděkovat za příjemnou a uvolněnou spolupráci s Vámi při focení naší svatby a za skvělé svatební fotografie. Fotografie se moc povedly, jsou prostě úžasné a všichni je jen pochvalují! Monika

 102. Lucie a Slávek

  Marku,

  dovol nám, abychom Ti z celého srdce poděkovali za vstřícnost, uvolněnou atmosféru bez nervozity a stresu, neskutečnou ochotu, ale hlavně a to je velmi důležité velikánskou trpělivost při svatebním a posvatebním focení.

  Od našeho prvního setkání nám vyhovovala naše domluva a nadchl nás Tvůj kamarádský přístup a když se k nám později připojila Tvoje úžasná manželka Silva, během chvíle nám bylo jasné, že Tě/vás chceme.

  Svatební hosté z Tebe byli nadšeni a říkali, že si bezvadně zapadl do naší rodiny…. byl si pořád ve střehu, pořád někde a přitom vůbec nezavazal 🙂 a to celý den od ranních až do pozdních večerních hodin 🙂 .

  Moc Ti děkujeme a rádi bychom Ti řekli, že člověka jako jsi Ty, by si lidé měli vážit 🙂 . Máme Tě rádi a už se těšíme na další spolupráci.

  Lucie a Slávek

 103. Erika

  Pan Bogáč je velice sympatický a velmi šikovný fotograf. Jde vidět, že jeho koníček ho opravdu baví a dělá jej s nadšením. Focení byl opravdu zážitek a výsledné fotky úžasné! Určitě to nebylo poslední focení u Vás a všem mohu jen doporučit. 🙂 Erika

 104. Lucie,Dan,Markétka

  Marku děkujeme moc za krásné fotečky a skvělou atmosféru při focení. Absolvovali jsme u tebe již více focení a doufám,že ještě hodně dalších jich uskutečníme.Lucka,Dan a Markétka

 105. Kamča a Dan

  Chtěli bychom ještě touto formou poděkovat p. Bogáčovi za krásné svatební fotografie, za jeho vstřícnost a trpělivost a hlavně uvolněnou atmosféru. Po shlédnutí fotografií jsme byli oba nadšeni a maximálně spokojeni. Vřele doporučuji!


Post a new comment