SVATEBNÍ FOTO+VIDEO


SVATEBNÍ FOTOGRAF + SVATEBNÍ KAMERAMAN

Varianty svatebního focení společně se svatebním videem. Podrobný popis, jak vše probíhá, najdete níže. Ke všem variantám lze navíc využít uvedené doplňkové služby jako vyvolání fotografií navíc, fotoknihu, či fotoobraz na plátno.

FOTO+VIDEO ZÁKLAD
11900
základní balíček svatebního focení+natáčení
▪ PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA
▪ 2-3 HODINY FOTO+VIDEO (OBŘAD, SKUPINOVÉ FOTO, STYLIZOVANÉ FOTO-VIDEO NOVOMANŽELŮ + NÁSLEDNÁ PRÁCE S ÚPRAVAMI A PŘEDÁNÍM - CCA 20 HODIN)
▪ 120 UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ VE ŠPIČKOVÉ KVALITĚ KE STAŽENÍ PROSTŘEDNICTVÍM CLOUDOVÉ SLUŽBY + QR KÓD KE STAŽENÍ + ZÁLOŽNÍ DVD S FOTOGRAFIEMI
▪ WEBOVÁ GALERIE FOTOGRAFIÍ CHRÁNĚNÁ HESLEM
▪ SESTŘÍHANÝ A HUDEBNĚ PODBARVENÝ SVATEBNÍ FILM V DÉLCE 10-20 MIN. KE STAŽENÍ PROSTŘEDNICTVÍM CLOUDOVÉ SLUŽBY + QR KÓD KE STAŽENÍ + ZÁLOŽNÍ DVD S FILMEM
▪ KRÁTKÝ SVATEBNÍ VIDEOKLIP
FOTO+VIDEO DEN
23900
NEJVÝHODNĚJŠÍ BALÍČEK SVATEBNÍHO FOCENÍ+NATÁČENÍ
▪ PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA
▪ 9-10 HODIN FOTO+VIDEO (FOTO+VIDEO DOKUMENTACE CELÉHO SVATEBNÍHO DNE, NÁSLEDNÁ PRÁCE S ÚPRAVAMI A PŘEDÁNÍM - CCA 34 HODIN)
▪ MIN. 360 UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ VE ŠPIČKOVÉ KVALITĚ KE STAŽENÍ PROSTŘEDNICTVÍM CLOUDOVÉ SLUŽBY + QR KÓD KE STAŽENÍ + ZÁLOŽNÍ DVD S FOTOGRAFIEMI
▪ WEBOVÁ GALERIE FOTOGRAFIÍ CHRÁNĚNÁ HESLEM
▪ 10 fotografem vybraných vyvolaných fotografií formátu 13/19 v dárkovém balení.
▪ SESTŘÍHANÝ A HUDEBNĚ PODBARVENÝ SVATEBNÍ FILM V DÉLCE 20-35 MIN. KE STAŽENÍ PROSTŘEDNICTVÍM CLOUDOVÉ SLUŽBY + QR KÓD KE STAŽENÍ + ZÁLOŽNÍ DVD S FILMEM
▪ KRÁTKÝ SVATEBNÍ VIDEOKLIP

 


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

FOTO+VIDEO NAVÍC
Kč 1200
Časová dostupnost fotografa a kameramana – NAD RÁMEC balíčku – každá další započatá půlhodina navíc
VYVOLÁNÍ FOTOGRAFIÍ
Matný prémiový papír s větší gramáží, krásné barvy, barvostálost v čase.
▪ menší foto: 10/15: 15Kč, 13/19: 25Kč, 15/23: 40Kč ▪ větší foto: 20/30: 65Kč, 30/45: 200Kč ▪ velké foto: 40/60: 450Kč, 50/75: 700Kč, 60/90:900Kč
FOTOOBRAZ
Fotografie na obrazovém plátně napnutá na dřevěném blind rámu.
▪ formát obrazu 30/45: 890Kč
▪ formát obrazu 40/60: 1190Kč
▪ formát obrazu 50/75: 1390Kč
▪ formát obrazu 60/90:1590Kč
FOTOKNIHA
od 2200 Kč
Pro náročnější klienty - opravdu luxusní fotokniha (nutno vidět a dohodnout na předsvatební schůzce).
▪ obal z kůže, umělé kůže, plátna nebo dřevěné dýhy
▪ variabilní barevné dekorace
▪ tvrdá vavazba z vatováním
▪ možnost gravírování monogramu, nebo data svatby
▪ individuální kalkulace ceny
DOPRAVA
▪ Bruntál, Opava: 250Kč
▪ Ostrava: 600Kč
▪ Olomouc: 800Kč
▪ jinam: dle dohody

 


 

Do svatebních fotografií a svatebního videa vkládáme co nejvíce přirozenosti a romantiky včetně reportážního charakteru, který podtrhuje zachycení detailů a pocitů fotografovaných osob. Při práci  nám pomáhá nejvýkonnější a výhradně profesionální foto a video technika. Používáme nejkvalitnějších objektivů s vysokou světelností, které jsou schopny ve fotografii navodit ve spojení s přirozeným světlem velice působivou atmosféru. Zároveň dovolují fotografovat i natáčet za zhoršených světelných podmínek i bez použití systémového blesku či doplňkového světla. Veškerá technika je duplikována pro případ poruchy.

Každý svatební pár vyžaduje individuální přístup, má rozdílné  představy o způsobu fotografování a různé požadavky, bývá proto dobré uskutečnit schůzku, na které probereme Vaše představy, požadavky a nápady, týkající se samotného fotografování i natáčení Vašeho svatebního dne. Dále upřesníme časový rozsah fotografování, natáčení, preferované úpravy a v neposlední řadě se rovněž vzájemně seznámíme, což má následně velmi pozitivní vliv během samotného focení a natáčení.

Jedna velmi důležitá věc: stylizované novomanželské focení je maximálně vhodné směrovat na pozdní odpolední dobu, kdy je již sluníčko níže na obzoru a jen tehdy se dají pořídit ty nejhezčí aranžované fotografie!!!  V případě focení kolem poledne je světlo příliš kontrastní a NELZE vytvořit tak efektní záběry.

Prostřednictvím Cloudové služby a na záložním  DVD nosiči, či FlashDisku obdržíte v rámci příslušného balíčku uvedený počet UPRAVENÝCH fotografií. Úpravy fotografií zahrnují vhodné ořezy, převody do čb, sépie či jiného tónování, RETUŠ a správné doostření.  Fotografie v se dají z Cloudu stáhnout, nebo zobrazit jako galerie – vše je chráněno přístupovým heslem.  Neupravené fotografie se neposkytují!!!

Vedle zpracovaného, sestříhaného a hudbou doplněného svatebního filmu obdržíte rovněž krátký svatební videoklip. Vše prostřednictvím Cloudové služby a také na DVD nosiči, či flashdisku.

Doba předání hotové zakázky (fotografie) se pohybuje obvykle kolem 3-4 týdnů. Doba předání hotové zakázky (video) se pohybuje obvykle kolem 1-4 měsíců.