TABLA A TŘÍDNÍ FOTO


Focení na TABLO a TŘÍDNÍ FOTO. Pordobný popis, jak vše probíhá, najdete níže. Ke všem variantám lze navíc využít uvedené doplňkové služby.   Zeptejte se na INDIVIDUÁLNÍ KALKULACI!
Tablo KLASIK 1 vybraná upravená portrétní fotografie, 2x vyvolaná na papíru ve formátu 13×19, umístěna na společném DVD v provedení barva i čb. 250,-Kč/osobu
možnst focení v ateliéru, nebo přímo v prostorách školy či jinde (přenosný ateliér)
Tablo KOLÁŽ doplněk k Tablo KLASIK…fotokoláže a fotomontáže z pořízených a následně vybraných fotografií dle předem dohodnuté stylizace na finální velkoformátový plakát 1500,-Kč/třídu
cena zahrnuje pouze vyhotovení a dodání v datovém souboru pro tisk (viz. níže doplňková služba tisk plakátů).
TŘÍDNÍ FOCENÍ přibližně hodina focení v exteriéru, min. 40 upravených fotografií na společném DVD 2500,-Kč/třídu
fotí se celá třída, dále pak skupinky, jednotlivci
úprava záběru (TABLA) každý další vybraný záběr portrétní, či skupinové fotografie (nezahrnuje vyvolání, pouze úpravu a umístění na DVD, či výsledný finální plakát)  70,-Kč
vyvolání fotografií pouze upravených záběrů: 10/15: 15Kč, 13/19: 25Kč,  15/23: 35Kč,  20/30: 65Kč,  30/45: 200Kč,  40/60: 450Kč,  50/75: 700Kč,  60/90: 900Kč
DOPRAVA Bruntál: 200 Kč, Opava: 200Kč,  Ostrava: 400Kč,  jinam: dle dohody
tisk plakátů (TABLA – velkoformátový tisk z balíčku Tablo KOLÁŽ)  80×120: 900 Kč, 100×150: 1400 Kč

 

Fotografie z maturitního tabla nejen reprezentují třídu, ale také vám zůstanou jako cenná památka na studentská léta – podobně jako třídní foto. Některé fotografie se v minulých letech umístily na předních místech v soutěžích o nejlepší tablo v rámci města.

Je možno zhotovit klasické, žánrové, individuální či jiné portrétní fotografie na třídní tablo. Samozřejmostí je možnost focení v ateliéru, ale i např. venku či ve školní třídě či jiných prostorách. Konkrétní stylizace se dohodne na konzultaci před focením. Po dohodě je možno zajistit profesionální vizážistku (není zahrnuto v ceně).

Jak vše probíhá?

Po vzájemné osobní konzultaci dohodneme konkrétní stylizaci třídního tabla, či třídního focení, termíny, místo a datum focení.

V případě focení TABLA z nafocených NEUPRAVENÝCH fotografií bude vytvořena soukromá webová fotogalerie (společná pro celou třídu), ze které si každý student vybere záběr(y) k úpravám.  Vybrané a upravené záběry obdržíte prostřednictvím cloudové služby + 2 kusy tohoto záběru na fotopapíru ve formátu 13×19. Úpravy zahrnují ořezy, úpravy kontrastu, barevné tónování do sépie, či čb a retuš.  Fotografie nejsou tištěné na tiskárně, ale jedná se o klasické fotky vyvolávané mokrým procesem. Výhodou je lepší podání barev zejména pleťových odstínů a delší barvostálost v čase (fotky neblednou).

V případě TŘÍDNÍHO focení obdrží třída fotografem vybrané a upravené fotografie prostřednictvím cloudové služby. Vyvolání fotografií na papír lze využít jako doplňkovou službu navíc (viz. vyvolání fotografií výše).

Neupravené a nevybrané záběry se neposkytují ani na papíru ani na DVD  (TABLA)!!!

 

Doba předání hotové zakázky se pohybuje obvykle do 20 dnů.